Wiedeń - Jarmarki Świąteczne

opis wycieczki wybierz datę

Opis wycieczki

Wiedeńskie święta czekają na odkrycie! Zwiedź z przewodniczką stolicę Austrii skąpaną w pięknych światłach i odkryj lokalne jarmarki świąteczne, skosztuj tradycyjnego sznycla i napij się grzanego wina. Jeden dzień pełen zimowych wrażeń.

Terminy

Program

Inne informacje

Dokument podróży i wizy

Dla obywateli Polski wjazd do Austrii możliwy jest na dowód osobisty lub paszport. Nie wymagana jest wiza.

W cenie podstawowej

przejazd autokarem o podwyższonym standardzie, przewodnik lokalny, pilot, zwiedzanie wg programu ze słuchawkami Tourguide, ubezpieczenie WIENER wariant BASIC

Dopłaty obowiązkowe

30 euro/os. płatne na miejscu u pilota (w tym: tradycyjny wiedeński obiad)

Uwagi

Program wycieczki ma charakter ramowy. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Można zgłosić dietę wegetariańską lub zrezygnować z obiadu - w takim przypadku należy podczas rezerwacji wpisać życzenie w polu "prośby specjalne".

Opinie

5 / 5
Świetnie (1x oceny)
5 1 1x
4 0 0x
3 0 0x
2 0 0x
1 0 0x
Opinie pochodzą tylko od klientów, którzy brali udział w wycieczce.
Katarzyna, Kraków

Wycieczka pod wzgledem merytorycznym byla super ! Pani przewodnik z ramienia biura bardzo spokojna, wywazona i potrafiaca jasno wyjasnic wszelkie watpliwosci. Uczestnicy wycieczki czuli sie zaopiekowani i bezpieczni. Pani przewodnik z Wiednia - same superlatywy: duza wiedza i doswiadczenie, inteligencja, d.organizator, dowcip, interesujace ciekawistki itp ! Obie panie byly swietne i bkompetentne ! Cala wycieczka byla udana. Jedyny minus to czas trwania obiadu: prawie 2 godziny to o polowe za duzo. Wystarczyla by 1 godz i wtedy bedzie wiecej czasu na spacer i jarmarki. Jeszcze wspomne o 2 panach kierowcach: jechali spokojnie i bez szalenstw - zgodnie z przepisami. Warunki byly trudne i zmienne: deszcz, deszcz ze sniegiem i calkiem bialo. Duze doswiadczenie, pewnosc , spokoj i kultura to rowniez cechy naszych kierowcow.

5
więcej recenzji mniej recenzji