Opis wycieczki

Niezapomniana wycieczka do Morawskiego Krasu, gdzie zobaczymy dwie najpiękniejsze atrakcje turystyczne w Czechach! Podczas naszej wizyty w Jaskini Punkvy popłyniemy łódką po podziemnej rzece i będziemy podziwiać wspaniałe formacje skalne. Wjedziemy gondolą nad Przepaść Macochy i zobaczymy niesamowite widoki. Następnie zwiedzimy urocze miasteczko Kromeriz z pałacem arcybiskupim, ogrodami pałacowymi i piwnicami winnymi. To niezapomniane doświadczenie, które z pewnością będzie miło wspominać przez długi czas.

Terminy

Program

Inne informacje

Dokument podróży i wizy

Dla obywateli Polski wjazd do Czech możliwy jest na dowód osobisty lub paszport. Wiza nie jest wymagana.

W cenie podstawowej

Przejazd autokarem o podwyższonym standardzie, opieka pilota, przewodnik lokalny, ubezpieczenie WIENER wariant BASIC, zwiedzanie wg programu w oparciu o zestawy słuchawkowe TGS

W cenie nie ma

wydatki własne, wyżywienie

Dopłaty obowiązkowe

600 koron czeskich/os. - płatne na miejscu u pilota (w tym: bilet wstępu do jaskiń z rejsem łodzią, wjazd gondolą nad przepaść Macocha)

Uwagi

Program wycieczki ma charakter ramowy. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

Opinie

4,9 / 5
Świetnie (36x oceny)
5 33 33x
4 3 3x
3 0 0x
2 0 0x
1 0 0x
Opinie pochodzą tylko od klientów, którzy brali udział w wycieczce.
Anna, Siemianowice Śląskie

Wycieczka bardzo fajna, ciekawa, piękna krajobrazowo. Przewodnik - Pan Staszek doskonały. Polecam wszystkim ten wyjazd.

5
Katarzyna, Warszawa

Bardzo ciekawy program wycieczki. Świetna organizacja. Rewelacyjny przewodnik, z ogromną wiedzą , ciekawymi historiami i anegdotami. Chciałabym podziękować także panom kierowcom za przyjemną, bezpieczną i komfortową jazdę. Z chęcią wybiorę się z Venua Tours na kolejną wycieczkę.

5
Sylwia, Kęty

Pan Staszek - świetny przewodnik! Podzielił się swoją bogatą wiedzą na temat historii i współczesności Czech. A wszystko okraszone humorem. Kierowcy bardzo mili, wieźli nas bezpiecznie i zawsze na czas. Dobra współpraca całego zespołu. Cała wycieczka upłynęła w miłej atmosferze.

5
Agnieszka, Bielsko-Biała

Wycieczka fantastyczna! Wszystko dobrze zorganizowane, Pan przewodnik z ogromną wiedzą, bardzo sympatyczny, odpowiadał zawsze dociekliwym na nurtujące pytania. Kierowcy z ogromnym doświadczeniem, bezpiecznie dowozili nas do celu. Polecam serdecznie

5
Katarzyna, Wilkowice

Wycieczka super przewodnik bardzo fajnie opowiadał dużo ciekawych miejsc bardzo ładne widoki jestem bardzo zadowolona z tego wyjazdu

5
Katarzyna, 43-376

Super wycieczka ! Wspaniała przyroda , jaskinia jakie jeszcze nie widzieliśmy ! No i to wszystko ciekawie opowiedziane przez naprawdę profesjonalistę - Pana przewodnika ! Bardzo dziękujemy 🥰

5
Sabina, Bielsko-Biała

Sama wycieczka super, Morawski Kras przepiękny. Jedyne co mi się nie podobało, to miejsce w którym dostaliśmy czas wolny na obiad - zamiast w mieście, to nad jeziorem. Znajdowała się tam jedna restauracja która nie wyrabia przy takiej ilości gości, czas oczekiwania był bardzo długi, co skutkowało nerwami i jedzeniem w biegu. Poza tym wszystko ok.

4
Mirosława, 43-100

Super wycieczka

5
Katarzyna, Krakow

Wycieczka bardzo dobrze zorganizowana, i czas na aktywne wspólne zwiedzanie z przewodnikiem i czas wolny. Przewodnik bardzo fajny. Jak najbardziej polecam! :-)

5
Zdzisława Lidia, Będzin

Wycieczka bardzo ciekawa ,przewodnik profesjonalny z dużym poczuciem humoru.Kierowcy uprzejmi,sympatyczni Oceniam wycieczkę na 6 .Chętnie jeszcze skorzystam z biura Venua

5
Klaudia, Zabrze

Super wycieczka😊

5
Sabina, Katowice

Przewodnik Stanisław bardzo dobry.

5
Agnieszka, Kraków

Dobra organizacja Bylo super👍

5
Ewa, Dąbrowa Górnicza

Wycieczka bardzo ciekawa, niezapomniane widoki w jaskini i przepaści Macochy. Przewodnik z ogromną wiedzą opowiadał o historii i geologii regionu, a także o zwyczajach Czechów. Miasteczko Koromierzyż bardzo urokliwe. Ciekawe ogrody do zwiedzania i historyczna zabudowa rynku. Polecam tę wycieczkę.

5
Bożena, Michałowice

Piękna wycieczka,bardzo dobra organizacja Polecam i sama pojadę chętnie jeszcze raz.

5
Sylwia, Kraków

Wycieczka super polecam

5
Magdalena, Wiślica

Bardzo fajna jednodniowa wycieczka ,gdzie w krótkim czasie można wiele zobaczyć. Przepiękny Kromieryż, Jaskinia Punkvy i Przełęcz Macochy robią wrażenie. Świetny przewodnik Pan Wojtek, który ciekawie opowiada:-) Organizacja na najwyższym poziomie. To był nasz pierwszy wyjazd z Venua Tours i już czekam na kolejny 🙂 Niezdecydowanym serdecznie polecam- warto zobaczyć Morawski Kras.

5
Agnieszka, Bolesław

Dobrze zorganizowana wycieczka, godna polecenia.

5
Lidia, Czaniec

Super wycieczka. Organizacja na wysokim poziomie, bez marnowania czasu, ale też bez pośpiechu. Wszystko punktualnie, bez nerwów. Jaskinia Punkvy to naprawdę cud natury, warta obejrzenia. Podziękowania dla obsługi biura podróży Venua Tours za wspaniałą przygodę, a biuro godne polecenia. Dziękujemy.

5
Iwona, TYCHY

Wycieczka bardzo dobrze zorganizowana.. Przewodnik Pan Wojtek z dużą wiedzą, ciekawie opowiadał. Jaskinia a szczególnie przełęcz Macocha zrobiła na nas niesamowite wrażenie. Żadne zrobione przez nas zdjęcia nie oddają rzeczywistego obrazu tego miejsca, które pozostawia w pamięci niesamowite wspomnienia. Polecam Pewnie wybiorę się na kolejną wycieczkę z tym biurem.

5
Ewa, Katowice

Superowa wycieczka.Przewodnik pan Wojtek to kopalnia wiedzy i ciekawostek, liderka Ola pełen profesjonalizm i wielki pokłon dla kierowców. Z tym biurem to pewna frajda i sama radość wyruszyć w podróż.

5
Marek, Katowice

Niedzielna wycieczka Natura Morawskiego Krasu podobnie jak mój poprzedni udział w wylocie na Mazury z Waszego rewelacyjnego Biura Podróży Venua Tours okazała się być wspaniałym przeżyciem. Każdy punkt programu wycieczki był super, ale ten zachwycający widok z dna Przepaści Macochy polecam wszystkim zobaczyć, po prostu bajkowy świat. Wyrazy uznania i podziękowania dla bardzo miłej Pilotki grupy Oli, Przewodnika Wojtka który ze szczegółami i w sposób bardzo interesujący oraz ciekawy przekazywał nam swoją olbrzymią wiedzę oraz dla Panów Kierowców Sławka i Mirka za perfekcyjną bezpieczną jazdę i wielką życzliwość dla wycieczkowiczów.

5
Jacek, Łękawica

Bardzo ciekawa wycieczka, bardzo urozmaicona. Trochę chodzenia, trochę jeżdżenia i wszystko bardzo dobrze zorganizowane. Dziękujemy.

5
Elżbieta, Katowice

Wycieczka bardzo dobrze zorganizowana. Przewodnik o dużej wiedzy, którą potrafił w czytelny sposób przekazać. Polecam!

5
Beata, SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE

Super wycieczka, bardzo dobrze zorganizowana. Już planujemy kolejną. Polecam 🙂

5
Barbara, Gliwice

Wycieczka dobrze zorganizowana, miła obsługa pilotów wycieczki, kierowców autobusu oraz bardzo fajny ,ciekawie opowiadający przewodnik .Byliśmy pierwszy raz z biurem Venua Tours ,ale myślę że nie ostatni. Pozdrawiam

5
Agnieszka, Olkusz

Wycieczka super, przewodnik rewelacyjny. Polecam

5
Izabela, kraków

Wycieczka super zorganizowana, ciekawa , miejsca warte polecenia , zwiedzanie przebiegło sprawnie bez pospiechu , opieka nad grupą i przewodnik na wysokim poziomie , podróż bezproblemowa i bezpieczna dzięki profesjonalnym kierowcom . Same plusy .

5
Renata, Kraków

Wspaniała, cudowna przygoda. Wszystko perfekcyjnie przygotowane. Pani Kasia i Agnieszka dbały o nas bardzo. POLECAM i sama też będę korzystać w Państwa usług.

5
Danuta, Kraków

Wszystko bardzo dobrze zorganizowane. Na pewno skorzystam jeszcze z wyjazdu, z Waszym biurem.

5
Katarzyna, kraków

Wspaniała wycieczka świetna organizacja chętnie wybiorę się na kolejną wycieczkę z Venua Tours 😁👍

5
Jan, Bochnia

Bardzo dobrze i sprawnie zorganizowana wycieczka, bardzo kompetentni pilot i przewodnik na miejscu, dobrze zaplanowany czas podczas wycieczki, plecam!

5
Aleksandra, Olkusz

Wycieczka bardzo udana, jaskinia i Przepaść Macochy robią ogromne wrażenie. Przewodnik Pan Stanisław rewelacja, ogromną wiedza super przekazywana.

4
Bożena, Grębynice

Super wycieczka, pilot i przewodnik super prowadzili całą wycieczkę i luksusowy autobus. Polecam takie wycieczki wszystkim.

5
Marek, Tarnów

Jaskinia przepiękna ,niepowtarzalna .

4
Agnieszka, Kraków

Wycieczka bardzo dobrze zorganizowana. Przewodnik kompetentny i posiadający ogromną wiedzę. Opiekun grupy miły i kompetentny. Polecam. Ja jeszcze będę niejednokrotnie korzystać z oferty Biura.

5
więcej recenzji mniej recenzji