Kopenhaga - Dania w 1 dzień

opis wycieczki wybierz datę

Opis wycieczki

Odkryj stolicę Danii - Kopenhagę. Miasto, które łączy nowoczesność z tradycją w wyjątkowo harmonijny sposób. Spacerując jej malowniczymi uliczkami, podziwiając barwne kamienice nad kanałami Nyhavn i smakując autentyczne danie - smørrebrød, poczujesz magię tej stolicy. Kopenhaga to również królestwo rowerów, przyjaznych parków i kultury w pełni. Odwiedź z nami perłę Skandynawii w jeden dzień!

Terminy

Program

Inne informacje

Dokument podróży i wizy

Dla obywateli Polski wjazd do Danii możliwy jest na dowód osobisty lub paszport. Wiza nie jest wymagana.

W cenie podstawowej

przeloty samolotem, transfer lotniskowy*, przejazdy autokarem w Kopenhadze, usługa przewodnika lokalnego, opieka pilota, zestawy słuchawkowe TourGuide, zwiedzanie wg programu, ubezpieczenie WIENER wariant BASIC

Uwagi

Program wycieczki ma charakter ramowy. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Warto zabrać kartę płatniczą na własne wydatki, obiad, pamiątki.

Opinie

4,5 / 5
Świetnie (22x oceny)
5 16 16x
4 5 5x
3 0 0x
2 0 0x
1 0 0x
Opinie pochodzą tylko od klientów, którzy brali udział w wycieczce.
Piotr, Piekary Śląskie

Wycieczkę oceniam pozytywnie. Kopenhaga to ładne miasto, które warto zwiedzić, bo ma co pokazać. Nasza wycieczka trafiła na moment ważne dla Duńczyków. W ten poniedziałek organizowany był królewski bieg maratoński. Widzieliśmy start i tą ogromną rzeszę ( ponad 100 tys. uczestników w różnym wieku ), która biegała głównymi ulicami miasta w jednolitych niebieskich koszulkach. Zrobiło to na nas ogromne wrażenie. Ale organizacja tego biegu bardzo utrudniła nam zwiedzanie Kopenhagi. Straciliśmy mnóstwo czasu na przepychanie się przez zablokowane ulice. To musiało się odbić na realizacji programu zwiedzania. Może na przyszłość warto prześledzić, czy w dniu naszego pobytu w stoicy Danii nie jest organizowana jakąś masowa impreza, która może utrudnić zwiedzanie. Mam jeszcze jedną uwagę dotyczącą wejścia na wieżę kościelną, które było możliwe bezgotówkowo tylko za uruchomieniem internetowej aplikacji. Niestety nie udało nam się zapłacić w ten sposób za wejście mimo kilku prób. Może warto w informacji dot. programu zwiedzania Kopenhagi ująć tą kwestię. Reasumując, mimo pewnych dolegliwości i utrudnień oceniamy tę wycieczkę pozytywnie. Zwiedziliśmy najważniejsze zabytki Kopenhagi, a rejs po kanale dostarczył nam sporo wrażeń. Warto jeszcze dodać, że Pani przewodnik ma dużą wiedzę i w sposób bardzo przystępny i obrazowy potrafiła ją nam przekazać. Wspólnie z żoną pozdrawiamy Państwa.

4
Krzysztof, Czechowice-Dziedzice

Wycieczkę oceniam jako bardzo dobrą, nie ukrywam, że duży wpływ na moją ocenę miała pogoda no ale to już wasze szczęście. Myślę, że te wyjazdy na jeden dzień to bardzo dobry pomysł. Kopenhaga piękna i pani przewodnik starała się nam to pokazać. Dziękuję !

5
Zbigniew, Sosnowiec

Ogólnie dobrze,jeden mankament to brak tłumaczenia przez prz,ewodnika z angielskiego na polski podczas rejsu po kanałach ( nie wszyscy znają angielski )

4
Rafał, Wieliczka

Wszystko wg programu. Kompetentna przewodniczka na miejscu, dobrze by było aby nie przedstawiała uczestnikom swojego światopoglądu na pewne sprawy. Komplikacje na powrocie - opóźniony lot, brak autokaru - czynniki na które pilot wycieczki nie miał wpływu a czego niektórzy uczestnicy nie potrafili zrozumieć.

5
Ilona, Wielmoża

Super wycieczka, dobrze zorganizowana, Pani przewodnik Monika z ogromną wiedzą na temat Danii i duńczyków, zdecydowanie polecam

5
Mariola, Siewierz

Było świetnie

5
Stanisława, Olkusz

Była to moja pierwsza wycieczka z waszym biurem. Mam nadzieję, że nie ostatnia. Dziękuję za wiele miłych wrażeń

Mateusz, Katowice

Super wycieczka oraz Pani Przewodnik z dużą wiedzą o Danii, bardzo polecam!

5
Patrycja, KRZESZOWICE

Wycieczka bardzo udana...super Pani przewodniczka która pokazała nam wszystkie najważniejsze miejsca w Kopenhadze...cudowne miasto,gorąco polecam na jednodniową wycieczkę

5
Pawel, Bytom

Jestem bardzo zadowolony z wycieczki do Danii organizowanej przez Państwa firmę.Pozdrowienia dla Pani Moniki,która z dużą dozą optymizmu przekazała nam szereg informacji o kulturze,tradycjach i współczesności Danii.Naprawde polecam.

5
Grażyna, RADZIONKOW

Ogólnie fajna,ale jak coś wypada z programu,warto by było zastąpić czymś równie ciekawym,nie było Tivoli to może rekordy Guinnessa,a byliśmy obok,a nie dreptanie w kółko po ciemku😁do Norwegii była lepsza. Ale lubię wasze wycieczki.

4
Agnieszka, Bytom

Interesująca wycieczka

4
Karolina, BLAŻEJOWICE

BARDZO FAJNA WYCIECZKA

5
Edyta, Bielsko-Biała

Było naprawdę świetnie, choć intensywnie. To już drugi wyjazd z Venua Tours i nie zawiedliśmy się! Wszystko na wysokim poziomie, począwszy od spraw organizacyjnych, po samo zwiedzanie z bardzo miłą i kompetentną panią przewodnik. Szczerze polecam i czekam na kolejną możliwość wyjazdu z Venua Torus (na przykład na oglądanie zorzy polarnej - liczę, że pojawi się w ofercie ). Pozdrawiam serdecznie, Edyta

5
Małgorzata, Czechowice-Dziedzice

Wycieczka rewelacyjnie zorganizowana. Pani przewodnik oraz Opiekun grupy po prostu SUPER. Wszystko co warte zobaczenia, zobaczone. POLECAM!

5
Małgorzata, Rybnik

Super przewodnik.

5
Mariusz, Kraków

Fajnie i punktualnie wszysto zgrane: zbiórka uczestników autokarem z różnych miejsc po drodze do lotniska, późniejszy transport do miasta. Przewodniczka była bardzo zakręcona na punkcie postępowej, rozsądnej Duńskiej monarchii i jej entuzjazm się udzielał. Tak jak obiecała - do wieczora zrobiliśmy spacerkiem ok 20km! Pozostał niedosyt gdyż na wiele atrakcji nie wystarczyło czasu - trzeba by tam na 3 dni pojechać, ale wiem teraz że warto wrócić np. w maju na własną rękę. Do dopracowania: nawet, jeśli większość uczestników jest obeznana z realiami poruszania się po lotniskach, to warto np. jeszcze w autokarze nie raz, a DWA RAZY powiedzieć, że przy wyjściu będzie czekać przewodniczka z flagą biura podróży, że po powrocie zbiórka nie przy głównym wyjściu, tylko po wyjściu w lewo i do końca. Chyba nikt się nie zgubił, ale na takim jednodniowym wypadzie ludzie się nie znają i niektórzy mogą mieć trochę stresu na dużym lotnisku. Nawet ci dorośli. Nevermind - zapisałem się na kolejną ;-)

4
Paweł, Będzin

Kopenhaga w pigułce ..ale SUPER wycieczka. Wielkie podziękowania dla Pani Magdy za tyle wiedzy o i w Kopenhadze i Pani Agnieszki za spokój i opanowanie w każdej sytuacji :). Na pewno, jeszcze nie raz, skorzystam z oferty wyjazdu .. pozdrawiam

5
Martyna, Bielsko-Biała

Fantastyczna sprawa, byliśmy pierwszy i na pewno nie ostatni raz. Bardzo polecam :)

5
Grzegorz, 43-340

Było super

5
Ryszard, Bielsko-Biała

Wycieczka bardzo dobrze zorganizowana.Dziewczyny Agnieszka i Monika b.miłe i pomocne. Wycieczka b Intensywna ( zrobiłem 30 tys. kroków). Kopenhaga i jej historia b.ciekawa. P.S Gdyby jeszcze pogoda dopisała... No cóż ? Nie można mieć wszystkiego.

5
Anna, Jaworzynka

Gorąco polecam firmę, wycieczka do Kopenhagi wspaniała!

5
więcej recenzji mniej recenzji