Wyspy Owcze - Faroe Islands

opis wycieczki wybierz datę

Opis wycieczki

Jedno z najbardziej niepowtarzalnych miejsc na ziemi. Widoki jak z bajki, czyste powietrze, wodospady i natura okrywająca krajobraz soczystą zielenią. Kraj, w którym żyje więcej owiec niż ludzi i ponad 300 gatunków ptaków czeka na odkrycie podczas bogatej, czterodniowej, sierpniowej przygody.

Terminy

Program

Inne informacje

Zakwaterowanie

Hotel Brandan 4*

Dokument podróży i wizy

Dokumentem uprawniającym obywateli Polski do wjazdu na Wyspy Owcze jest ważny paszport lub ważny dowód osobisty. Wiza nie jest wymagana.

W cenie podstawowej

przeloty na trasie Kraków-Kopenhaga-Vagar oraz Vagar-Kopenhaga-Kraków z bagażem podręcznym, transfery lotniskowe, 3 noclegi w hotelu 4* ze śniadaniami, 2 kolacje w hotelu, przejazdy prywatnym autokarem na Wyspach Owczych, nocleg tranzytowy w Kopenhadze (1), opieka pilota, zwiedzanie wg programu w oparciu o zestawy słuchawkowe TGS

W cenie nie ma

obowiązkowych składek na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz pomocowy (2 x 10.00PLN/os) - składki zostaną doliczone przy rezerwacji

Dopłaty obowiązkowe

1600 koron duńskich/os. - w tym: kolacja farerska (dzień 1), rejs i bilet na wyspę Kalsoy, usługa przewodnika lokalnego, pakiet wyżywienia na zwiedzanie w dniu 2.

Uwagi

Loty realizowane są z przesiadką w Kopenhadze liniami Atlantic Airways, Ryanair oraz Norwegian. W liniach Atlantic Airways gwarantujemy miejsca w samolocie obok siebie. Program wycieczki ma charakter ramowy. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

Opinie