Ateny - jeden dzień!

opis wycieczki wybierz datę

Opis wycieczki

Greckie miasto zbudowane na cześć bogini Ateny było miejscem narodzin demokracji, filozofii, nauk politycznych, głównych zasad matematycznych i teatru. Wycieczka do Aten podana w formie jednego dnia to niesamowita okazja przeżycia wspaniałej greckiej przygody bez pośpiechu z najciekawszymi miejscami. Zwiedzanie - dla duszy, a grecka uczta pełna lokalnych przysmaków - dla podniebienia.

Terminy

Program

Inne informacje

Dokument podróży i wizy

Dla obywateli Polski wjazd do Grecji możliwy jest na dowód osobisty lub paszport. Nie wymagana jest wiza.

W cenie podstawowej

przeloty samolotem, przejazdy autokarem w Atenach, usługa przewodnika lokalnego, usługa pilota, zestawy słuchawkowe TourGuide, zwiedzanie wg programu, ubezpieczenie podstawowe

W cenie nie ma

wyżywienia, wydatków własnych

Dopłaty obowiązkowe

Dorośli - 70 euro/os., Seniorzy (od 65. r.ż.) - 60 euro/os., Młodzież (do 25. r.ż) - 60 euro/os. - płatne na miejscu u pilota (w tym: grecka uczta, bilet wstępu na Akropol, wjazd kolejką na wzgórze)

Uwagi

Program wycieczki ma charakter ramowy. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

Opinie

5 / 5
Świetnie (6x oceny)
5 6 6x
4 0 0x
3 0 0x
2 0 0x
1 0 0x
Opinie pochodzą tylko od klientów, którzy brali udział w wycieczce.
Sławomir, Katowice

...Ach, co to była za wycieczka!!! Ateny przywitały nas słonecznie ( 27 C ) i uśmiechem naszej ulubionej pilotki, Pani Agi, która niebawem przekazała dowodzenie przewodniczce, Pani Annie, która dzięki warszawskiej manierze i krakowskiej kreacji wzbogaconej kapeluszem słomkowym - wzbudzała powszechne zainteresowanie. Wspomniana przewodniczka, jako historyk sztuki, z talentem i pasją przekazywała swą wiedzę o ukochanej Helladzie, tym bardziej że Akropolis, gdzie spędziliśmy większość czasu , potrafi zainteresować najwybredniejszych turystów. Wprawdzie młodszy uczestnik wyprawy podczas biesiady zauważył , że przydałoby się więcej urozmaicenia np. małym rejsikiem ( wzorem Oslo lub Sztokholmu ), ale na to zabrakłoby czasu, poza tym możliwości wiekowe uczestników były zróżnicowane. Zresztą duch handlowy wycieczkowiczów okazał się znacznie silniejszy np. od chęci zwiedzania katedry, nie mówiąc już o muzeum katedralnym. Było ciekawie i sympatycznie. Podziękowania dla Pań A i A za ich ogromne zaangażowanie. Moja ocena wycieczki : 5-. Czekam na Helsinki... Sławomir P.

5
Bernadeta, Zabrze

Wyjazd do Aten był cudowny, jestem zachwycona i polecam każdemu . Dziś wydaje się mi że to był tylko sen. Jestem też pod wrażeniem naszych pilotek p. Weroniki i p. Ani i jej wiedzy o tym kraju. Jak tylko zdrowie dopisze pojadę znów zwiedzać z Wami świat. Dziękuję ...

5
Grażyna, Kraków

Bardzo udany wyjazd, organizacja bardzo dobra. Panie - Weronika i Ania są osobami doskonale zorganizowanymi, łatwo nawiązującymi kontakt, mające przyjazne usposobienie co korzystnie wpływało na całą atmosferę wyjazdu. Chętnie skorzystam z innych ofert Waszego biura.

5
Katarzyna, Wojkowice

Bardzo przyjemna wycieczka. Pani przewodnik opowiadała w ciekawy sposób, a Pan Seweryn był pomocny i bardzo sympatyczny. Na pewno jeszcze skorzystamy z oferty :-)

5
Kazimierz, Jeleśnia

Super wycieczka Dobra organizacja, świetny przewodnik. Dziękujemy

5
Monika, Dąbrowa Górnicza

Rewelacyjna wycieczka. Dzień wypełniony po brzegi, bogaty program idealnie dostosowany do czasu jaki mieliśmy na miejscu, do tego wspaniała pogoda i przygoda godna polecenia.

5
więcej recenzji mniej recenzji