Terminy

Program

Inne informacje

Opinie

4,1 / 5
Świetnie (11x oceny)
5 5 5x
4 5 5x
3 0 0x
2 0 0x
1 0 0x
Opinie pochodzą tylko od klientów, którzy brali udział w wycieczce.
Elżbieta, Kraków

Wyjazd bardzo udany dzięki profesjonalistom w postaci pilotki pani Agnieszki, przewodnika pana Piotra i oczywiście panom kierowcom. Program bardzo intensywny ale różnorodny i chociaż w wieku 60+ widziało się już parę parków miniatur, wież widokowych i ogrodów, to Madurodam, Euromast w Rotterdamie i ogrody w Keukenhof robią kolosalne wrażenie. Wspaniały skansen, przeciekawa szlifiernia diamentów. Pomimo, że browar Heinekena z multimedialnymi prezentacjami oszałamiający, to zazdrościłam nieletnim zwiedzającym w tym czasie Muzeum Narodowe. Jedyna uwaga: hotel zbyt oddalony od zwiedzanych miejsc.

5
Maria, Sosnowiec

Podróż do Holandii okazała się dobrym wyborem, kolorowy kraj z pięknymi widokami, urzekła mnie szczególnie Haga ze swoją architekturą, wizyta w ogrodach strzał w dziesiątkę. Chętnie skorzystam ponownie z Państwa propozycji,

4
Beata, Hażlach

Bardzo intensywna, bogata we wrażenia i dobrze przygotowana wycieczka. Pani Agnieszka bardzo miła, zorganizowana i zawsze służąca pomocą. Przewodnik z bogatą wiedzą, ciekawie i z zainteresowaniem opowiadał o wszystkich atrakcjach tego regionu, dodatkowo bardzo dobrze zorientowany na każdy interesujący grupę temat. Panowie kierowcy sympatyczni, pomocni i bezpiecznie wszystkich dowieźli na miejsce. Wszystko przebiegało zgodnie z zaplanowanym harmonogramem. Uczestnicy od 10 lat do 60+ wszyscy nadążali i wyrażali w większości bardzo pozytywne opinie. BARDZO POLECAM!!!

5
Bogumiła, Pyskowice

Dużo ciekawych informacji przekazały przewodniczki jak i pilot P. Agnieszka. Udany wyjazd. Na koniec okazało się że to bardzo fajna grupa przemilych ludzi. Jestem bardzo zadowolona. Pozdrawiam i dziękuję za ten wyjazd udany.

5
Anna, Imielin

Wycieczka dobrze zorganizowana, lecz mało czasu dla siebie. Zdecydowanie wycieczka do Holandii powinna być organizowana przelotem a nie autokarem

4
Violetta, Mikołów

Dzień dobry, Ogólnie z wyjazdu jesteśmy zadowoleni.. Naszym zdaniem: Organizacja i przepływ informacji- nie do końca zadowalające. Hotel ok, w fajnym miejscu-ALE - zbyt odległy od zaplanowanych miejsc zwiedzania ( długie przejazdy kosztem czasu zaplanowanego programu zwiedzania)

4
Grzegorz, KRAKOW

Zacznę od P. Przewodnik wspaniałej osoby milej i bardzo kontaktowej. Wielkie brawa i szacunek dla P. Adama i Janusza kierowców autobusu za pełny profesjonalizm w jeździe po Holandi i nie tylko

4
Arkadiusz, Bielsko-Biała

Wspaniała, pełna wrażeń wycieczka. Sprawna podróż wygodnym autokarem, bardzo pomocna i kompetentna pilotka pani Kasia. Bardzo bogaty program zwiedzania z udziałem zaangażowanej lokalnej przewodnik pani Agnieszki, która przekazywała nam swoją szeroką wiedzę o zwiedzanych obiektach. Nie mogę się już doczekać na następną wycieczkę do Włoch - Toskania i Skarby Północy.

5
Bronisława, Cieszyn

Trzy intensywne dni, wypełnione po brzegi. Tak jak było w programie. Świetna Pani Agnieszka-przewodnik. Przekazała nam mnostwo ciekawych informacji dot.historii oraz współczesności Niederlandow. Jestem zadowolona z wyjazdu.

Krystian, Katowice

Wydaje mi się, że 54 osoby na taką "miejską" (na góry, jeziora tak!) wycieczkę to stanowczo za duża grupa (trudno o dyscyplinę, zbiórki, długie przerwy " higieniczne"😉 Nie wiem też czy z wyborem na kierowcę Pana Piotra\Pawła? (o ile dobrze zapamiętałem) podjęliście dobrą decyzję???...Pan Rafał na tak!..Stanowczo brakowało w programie wieczornego spaceru po rejsie w Amsterdamie!!!!...Fajny pomysł z chrztem autokaru..

4
Sebastian, Bielsko-Biała

Wycieczka w 100% wypełniona różnymi atrakcjami, nie m możliwości na nudy, było super!

5
więcej recenzji mniej recenzji