Opis wycieczki

Znasz powiedzenie "Cudze chwalicie, swego nie znacie"? Nie trzeba wyruszać za granicę, aby spędzić wspaniałe chwile! Wybierz się w ekscytującą podróż do rodzimej krainy jezior. Wsiądziesz z grupą na pokład samolotu, który w godzinę zabierze Cię na najpiękniejsze polskie lotnisko nieopodal Olsztyna. Stamtąd rozpocznie się kilkudniowa objazdowa przygoda pełna odkrywania urokliwych krajobrazów pojezierza mazurskiego! W planie Mikołajki, Olsztyn, Giżycko, rejs statkiem po jeziorze Śniardwy, spływ kajakiem, ognisko z kiełbaskami, park dzikich zwierząt i wiele więcej!

Terminy

Program

Inne informacje

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie w Ośrodku Wczasowym "Ostrów Pieckowski"

Dokument podróży i wizy

Wyjazd krajowy. Ze względu na transport lotniczy wymagany jest dowód osobisty lub paszport.

W cenie podstawowej

przeloty samolotem o wysokim standardzie z poczęstunkiem na pokładzie, bagaż podręczny walizka 55x40x23cm/8kg + przedmiot osobisty, przejazdy na Mazurach, 3 noclegi, 3 śniadania i obiadokolacje, ognisko, opieka pilota, zwiedzanie wg. programu w oparciu o zestawy słuchawkowe TGS

Dopłaty obowiązkowe

Składka 180 zł/os. płatna na miejscu u pilota (w tym: bilety wstępu do wybranych obiektów, rejs statkiem, spływ kajakowy, parkingi, usługa przewodnika lokalnego)

Uwagi

Program wycieczki ma charakter ramowy. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

Opinie

5 / 5
Świetnie (6x oceny)
5 6 6x
4 0 0x
3 0 0x
2 0 0x
1 0 0x
Opinie pochodzą tylko od klientów, którzy brali udział w wycieczce.
Alicja, Olkusz

Wszystko zgodnie z ciekawym planem. Zobaczyliśmy dużo różnorodnych rzeczy w krótkim czasie. Zdecydowanie dla każdego cos dobrego się znalazło. Na wielki plus miejsce i wyżywienie. Pani Agnieszka niezwykle empatyczna, ciepła i fachowa osoba na właściwym miejscu. Przewodnik Pan Krzysztof ogrom wiedzy i umiejętny, niezanudzający sposób przekazywania jej zróżnicowanej wiekowo grupie.

5
Krystyna, Kopanka

Wycieczka SUPER!!! Wspaniała pani Agnieszka i panowie Krzysztofowie "miejscowi" przewodnicy

5
Malgorzata., Mikołów

Wspaniała wycieczka 4 dniowa , profesjonalizm w każdym calu ,ale najważniejsze podziękowania należą się pani Agnieszce opiekuńcza aż do przesady, wspaniała przewodniczka ,biuro wie kogo zatrudnić,a my z waszą firmą latamy już 4 raz i zawsze jest wysoki poziom.

5
Katarzyna, Mnich

Super wyjazd,organizacja na najwyższym poziomie i niezastąpiona Pani Agnieszka. Z pewnością jeszcze kiedyś skorzystamy z usług VENUA TOURS.

5
Marek, Katowice

Rewelacyjna organizacja i pobyt, wspaniała pilotka grupy Pani Agnieszka która jest bardzo empatyczną i rzetelną osobą wręcz perfekcjonistką w tej profesji. Bardzo dziękuję za Jej zaangażowanie, trud, empatię, odpowiedzialność. Na pewno będę korzystał z wyjazdów organizowanych przez Venua Tours.

5
Anna, Katowice

Niezapomniane wrażenia i przygod.,Mazury urzekają - cudowna kraina Tysiąca Jezior Gdzie zerkniesz - wszędzie wodne tonie.Krystaliczne powietrze,krajobrazy pięknem malowane.🏞️🍀🚣🦆🌞💚😘

5
więcej recenzji mniej recenzji