Słowacja - Janosikowe Diery

opis wycieczki wybierz datę

Opis wycieczki

Niezwykła wycieczka na Słowację, razem z przewodnikiem odkryjemy skrywane w głębokich dolinach tajemnice tego malowniczego terenu. Przemierzając wąwozy, wspinając się po skalnych ścianach i pokonując naturalne przeszkody, poczujemy ducha wolności i przygody. To nie tylko podróż przez zapierające dech w piersiach krajobrazy, ale także fascynujące spotkanie z historią i legendami tego regionu. Odkryjcie razem z nami trasę - Janosikowe Diery!

Terminy

Program

Inne informacje

Dokument podróży i wizy

Dla obywateli Polski wjazd do Słowacji możliwy jest na dowód osobisty lub paszport. Wiza nie jest wymagana.

W cenie podstawowej

przejazdy autokarem o podwyższonym standardzie, opieka pilota i przewodnika, zwiedzanie wg programu w oparciu o zestawy słuchawkowe TGS, ubezpieczenie turystyczne WIENER wariant BASIC

Uwagi

Program ma charakter ramowy. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

Opinie

4,7 / 5
Świetnie (10x oceny)
5 8 8x
4 1 1x
3 1 1x
2 0 0x
1 0 0x
Opinie pochodzą tylko od klientów, którzy brali udział w wycieczce.
Izabela, Stalowa Wola

Cudowny wyjazd. Wspaniali przewodnicy.

5
Adrian, Siemianowice Śląskie

Niesamowita przygoda! cudowne widoki! wspaniały górski przewodnik! Ubolewam że nie udało się zrealizować całego programu ze względu na nieświadome, nieprzygotowane, "przypadkowe" osoby w grupie. Impreza dla pasjonatów gór i przygody! Biuro podróży powinno wytłuścić na czerwono: WYJAZD DLA OSÓB SPRAWNYCH FIZYCZNIE Z DOBRĄ KONDYCJĄ!!! szkoda że nie liczyłem ile razy padło: daleko jeszcze ?! Oby więcej takich wycieczek :-) może słowacki raj ?

5
Monika, Kraków

Wycieczka super, chociaż szkoda,że nie realizuje się większości planu z opisu. Po prostu czasowo jak widać nie da się. Powinno być zaznaczone w opisie wycieczki, że to szlak nie dla każdego, bo mieliśmy w grupie osobę która nie dawała rady i spowalniała całą grupę.

5
Dorota, Kraków

Super wycieczka, niezapomniane wrażenia !

5
Anna, Starachowice

Wycieczka super! Dla osób, które lubią aktywnie spędzać czas to b. dobry pomysł na weekend.

5
Dorota, Brzezie

Wycieczka bardzo ciekawa, dostarczająca różnych wrażeń i tych estetycznych związanych z obcowaniem w naturze jak i tych związanych z umiarkowanym wysiłkiem fizycznym przy pokonywaniu różnych przeszkód naturalnych i tych, stworzonych przez człowieka . Obsługa wycieczki profesjonalna, Polecam. DS.

5
Grażyna, Kraków

Dzień dobry, bardzo ale to bardzo udany wyjazd. Bardzo dobrze zorganizowany dzięki fantastycznym przewodnikom tatrzańskim można było przyjemnie i pożytecznie spędzić czas, Trasa piękna i wymagająca. Wszyscy mogli czuć się zaopiekowani. Kolejnym razem wróciłam z wycieczki z biurem Venua Tours bardzo zadowolona. Pozdrawiam.

5
Katarzyna, 32-540

Wycieczka na Małą Fatrę była bardzo ciekawa i dostarczyła niezapomnianych wrażeń. Trzeba jednak dobrze się do niej przygotować. Przede wszystkim idąc w góry należy zaopatrzeć się w odpowiednie obuwie. Po drodze napotykamy drabinki, kładki, śliskie skały, płynący strumyk czy leżące na szlaku liście.. Wycieczka jest dość trudna, trzeba wykazać się kondycją. Na minus ze strony organizatora godzina wyjścia na szlak. Według mnie powinna to być godz 8.00 a nie 11.30. Dobrym pomysłem byłby też podział grupy ze względu na stopień zaawansowania. Na wyjazd, ze względu na bezpieczeństwo, nie zabrałabym dzieci. Mimo pewnych niedociągnięć uważam że wyjazd był bardzo udany. Trasa choć męcząca to bardzo ciekawa i dająca wiele satysfakcji przygotowanym turystom. Ja znalazłam tam to, czego oczekiwałam.

5
Maria, Krzeszowice

Wycieczka bardzo fajna ale zdecydowanie dla osób sprawnych fizycznie, wspinających się po górach i w dobrych butach górskich :) sporo łańcuchów, drabinek i pięknych widoków.

4
Monika, Chechło

Miejsce piękne ale dla mega aktywnych osób z dobrą kondycją fizyczną - nie jest to spacer pośród skał (tej informacji brakowało w opisie wycieczki!)

3
więcej recenzji mniej recenzji