Alpejskie pocztówki - Trzy Kraje

opis wycieczki wybierz datę

Opis wycieczki

"Alpejskie pocztówki" to niezapomniana 4-dniowa wycieczka, która zabierze Cię do serca Alp. Zwiedzisz piękne Jezioro Como. Przejedziesz pociągiem Bernina Express malowniczą trasą kolejową przez majestatyczne szczyty alpejskie i zwiedzisz Państwo Liechtenstein. Odkryjesz piękno szwajcarskiego Zurychu i odwiedzisz Bazyleę z jej zabytkami.

Terminy

Program

Inne informacje

Zakwaterowanie

Włochy hotel 3*, Szwajcaria hotel 2/3*

Dokument podróży i wizy

Dla obywateli Polski wjazd do Włoch, Francji, Liechtensteinu i Szwajcarii możliwy jest na dowód osobisty lub paszport. Wiza nie jest wymagana.

W cenie podstawowej

Przeloty samolotem w dwie strony, przejazdy autokarem, przejazd pociągiem Bernina Express, nocleg we Włoszech, 2 noclegi w hotelu w Zurychu, 3 śniadania, opieka pilota, lokalni przewodnicy, zestaw słuchawkowy TourGuide, zwiedzanie wg. programu, ubezpieczenie wariant podstawowy

W cenie nie ma

Bagażu rejestrowanego (istnieje możliwość dokupienia większego bagażu przy rezerwacji), własnych wydatków

Dopłaty obowiązkowe

20 EUR/os. + 25 CHF/os. płatne na miejscu u pilota - w tym rejs statkiem po jeziorze Como, rejs statkiem po jeziorze Zuryskim

Uwagi

Program wycieczki ma charakter ramowy. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

Opinie

4,9 / 5
Świetnie (8x oceny)
5 7 7x
4 1 1x
3 0 0x
2 0 0x
1 0 0x
Opinie pochodzą tylko od klientów, którzy brali udział w wycieczce.
Piotr, Jawiszowice

Fantastyczna wycieczka ,super przewodniczki Agnieszka i Weronika ,oraz kierowcy 🚍👏👏👏

5
Ewa, Myślenice

Świetna wycieczka. Wspaniałe przewodniczki- P. Weronika i P. Agnieszka. Możliwe że Pani Weronika miała pewne sytuacje stresujące- np. o jeden bilet za mało na statku, dezorganizacja wycieczki prze P. Jolę- ale reasumując P. Weronika wybrnęła rewelacyjnie z tych trudnych sytuacji. Obie Panie super! (P. Weronika i P. Agnieszka) Natomiast P. Jola (ogólnie sympatyczna) nie nadaje się do prowadzenia wycieczek o takim profilu (aktywne, krótkie, usystematyzowane wycieczki).

5
Joanna, Bytom

Super zorganizowana wycieczka .Przejazd pociagiem Bernina Expres bardzo urokliwy .Weronika I Agnieszka wspaniale dziewczyny,które rozkochały nas w Szwajcarii ❤️ możecie być dumni z takich pilotek😍

5
Jerzy, Chorzów

Kolejna super wycieczka z Wami ( 6 raz), no i z Weroniką. Super atrakcją był przejazd pociągiem BERLINA EKSPRES, zwiedzanie Fabryki Czekolady LINDT, Zurichu i prześlicznej Bazylei. Widoki ALP zapierały dech w piersiach. Wszystko świetnie zorganizowane a Weronika, to super opiekun, no i Agnieszka z dużą wiedzą o Szwajcarii. Mały minusik, to brak obiadokolacji. Gorąco polecam ten wyjazd.

5
Barbara, Kraków

Dobrze zorganizowana wycieczka, bardzo dobry lider grupy, p. Weronika pomocna w rozwiązywaniu jakiegokolwiek problemu…ale jeden mały mankament, mianowicie było by wspaniale gdyby lokalny przewodnik zaprowadził grupę na posiłek z możliwością testowania tradycyjnych potraw w danym kraju, podanie samego adresu jest nie wystarczające gdy nie zna się języka oraz miasta a wolny czas jest limitowany.

5
Stanisław, Kryspinów

Wycieczka zorganizowana ze Szwajcarską precyzją. Była to między innymi zasługa wspaniałych i uroczych dwóch pań Weroniki i Agnieszki. Pani Weronika ujęła nas swoim uśmiechem oraz troską o każdego uczestnika. Była pomocna w każdej sytuacji i o każdej porze. Pełna " profeska". Była to nasza pierwsza przygoda z Venua. ale z pewnością nie ostatnia. Tylko Pani Jola została we mgle jeziora Como. Pozdrawiamy i do zobaczenia

5
Grzegorz, Psary

Super wycieczka, która powinna stać się Waszym hitem! Na mega plus: pilotka Weronika i przewodniczka Agnieszka! Z takimi dziewczynami każda wycieczka będzie wspaniała! Największą atrakcją był Berlina Ekspres oraz wizyta w muzeum czekolady Lindt, które powinno być na stałe dołączone do programu. Najsłabszym punktem wycieczki był rejs po jeziorze genewskim, który okazał się zwykłą przeprawą promową ( zamieniłbym w programie na wizytę w fabryce czekolady) oraz brak obiado-kolacji.

5
Jasińska, Chorzów

Super wycieczka. Fajna grupa. Przemiła pani Weronika. Niezapomniane chwile i widoki. Do zobaczenia w Palermo.

4
więcej recenzji mniej recenzji