Londyńska Magia Świąt

opis wycieczki wybierz datę

Opis wycieczki

Poczuj klimat świąt w absolutnie wyjątkowym miejscu. Londyn w okresie świątecznym zmienia się z deszczowej stolicy w pełne świateł i ozdób miasto. Odkryj najbardziej kultowe miejsca znane z pocztówek, przeżyj światowej klasy widowisko jakim jest musical na West End, spróbuj tradycyjnej ryby z frytkami i odwiedź zimowy park rozrywki - Winter Wonderland w Hyde Parku. Przejedź przez klimatyczne jarmarki świąteczne i wróć do domu z głową pełną miłych wspomnień! Londyn odkryjemy z lokalnym przewodnikiem.

Terminy

Program

Inne informacje

Zakwaterowanie

Hotel Travelodge Wimbledon*** lub podobny

Dokument podróży i wizy

Dla obywateli Polski wjazd do Wielkiej Brytanii możliwy jest wyłącznie na paszport. Nie wymagana jest wiza.

W cenie podstawowej

Przeloty samolotem z bagażem podręcznym 40x30x20cm, transfery na/z lotniska*, przejazdy autokarem i komunikacją miejską w Londynie, 2 noclegi w hotelu 3*, 2 śniadania, opieka pilota, usługa przewodnika lokalnego, ubezpieczenie WIENER wariant BASIC, zwiedzanie wg programu, zestawy słuchawkowe TGS

W cenie nie ma

Bagażu rejestrowanego (istnieje możliwość dokupienia większego bagażu kabinowego przy rezerwacji)

Dopłaty obowiązkowe

115 funtów/os. płatne na miejscu u pilota jako pakiet atrakcji i wyżywienia (w tym: 2x lokalne obiadokolacje [2x16£], Musical na West End [58£], voucher obejmujący wstęp do parku Winter Wonderland [25£ - do wykorzystania na atrakcje i jedzenie])

Uwagi

Program wycieczki ma charakter ramowy. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Transfer lotniskowy w cenie dotyczy konfiguracji wycieczki z miejscem zbiórki innym niż "Kraków, Lotnisko Balice".

Opinie