Toskania 1 dzień! Piza, Florencja, Bolonia

opis wycieczki wybierz datę

Opis wycieczki

Wyrusz na wspaniałą wycieczkę jednodniową odkryć dwa piękne rejony Włoch - Toskania i Emilia-Romania! Zobacz aż 3 ikoniczne miasta: Bolonię, Florencję i Pizę, ze słynną krzywą wieżą. Skosztuj aromatycznej włoskiej kuchni i poczuj ciepłe wakacyjne słońce!

Terminy

Program

Inne informacje

Dokument podróży i wizy

Dla obywateli Polski wjazd do Włoch możliwy jest na dowód osobisty lub paszport. Wiza nie jest wymagana.

W cenie podstawowej

przeloty samolotem, transfer lotniskowy, przejazdy autokarem we Włoszech, opieka pilota, zwiedzanie wg programu w oparciu o zestawy słuchawkowe TGS, ubezpieczenie turystyczne WIENER wariant BASIC

Dopłaty obowiązkowe

40 euro/os. płatne na miejscu u pilota w gotówce (w tym: bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, usługi przewodników lokalnych, opłaty wjazdowe do miast)

Uwagi

Program wycieczki ma charakter ramowy. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

Opinie

5 / 5
Świetnie (5x oceny)
5 5 5x
4 0 0x
3 0 0x
2 0 0x
1 0 0x
Opinie pochodzą tylko od klientów, którzy brali udział w wycieczce.
Elzbieta, Rybnik

Świetny City break, bardzo dobrze logistycznie zorganizowany (super pomysł, żeby turystycznym pociągiem dojechać do krzywej wieży w Pizie!). Dość intensywny spacer (15km w nogach) ale można się zdrzemnąć i odpocząć w czasie podróży między miastami wygodnym autokarem. Znakomity pomysł z angażowaniem polskich przewodników, mieszkających w tych miastach. Bardzo ciekawe opowieści, mnóstwo ciekawostek.

5
Cezary, Piotrków Tryb.

Wycieczka godna polecenia. Wszystko dopracowane i ładnie zorganizowane. Polecam biuro z całego serca. Mógłbym jedynie dopowiedzieć, aby w razie nieprzewidzianych sytuacji, pozostawiać zapalnowany czas wolny uczestnikom i nie skracać go (lepiej mniej usłyszeć od przewodnika, ale mieć trochę czasu wolnego :-) ).

5
Grażyna, Katowice

Jak zawsze wszystko pierwsza klasa! PS. Proszę o nowe kierunki wycieczek

5
Bożena, Piekary Śląskie

Super wyjazd, świetna obsługa pilota wycieczki oraz bardzo profesjonalne przewodniczki w każdym mieście.

5
Bożena, Piekary Śląskie

Wyjazd bardzo udany, przemiła pani pilot, pełne energii panie przewodniczki, jeden dzień a tak wiele wrażeń i atrakcyjnych miejsc.polecam.

5
więcej recenzji mniej recenzji